Elektronická databáze odborných knih

Úterý 24. březen 2020, 11:34

koronavirová opatření stále pokračují a s nimi se množí Vaše dotazy, jakou budou realizovány zkoušky (klasické i státnicové). Zatím žijeme v přesvědčení, že se vše stihne v plánovaných termínech - pochopitelně v režimu přizpůsobeném situaci (např. nahrazení zkoušek psaných hromadně v učebnách zasláním úkolů atd. - to je v kompetenci jednotlivých vyučujících).

Co se týká státních závěrečných zkoušek - zatím stále počítejte s tím, že budou uskutečněny v plánovaných termínech. Jakmile budeme vědět více, budeme vás informovat (záleží na postupu vlády a poté i univerzity.) Rád bych vás i upozornil na to, že je zpřístupněna elektronická databáze odborných knih, kterou najdete pod odkazem:

Tady bych chtěl zvlášť vyzdvihnout databázi BOOKPORT, ve které si můžete zdarma v online režimu číst ekonomické knihy (v oblastech bankovnictví, managementu, financí atd.), které tak mohou být oporou při vypracovávání vašich státnicových otázek.

V případě dotazů pište

Ondřej Kročil