Odevzdávání BP/DP - potvrzující emaily, chybějící atestace, tištěná verze

Úterý 28. duben 2020, 13:24

Vzhledem k postupu studijního oddělení FF, které studentům zasílá potvrzující emaily o úspěšném odevzdání/uložení absolventské práce rovnou v kopii i sekretářkám kateder, není potřeba, aby studenti sami za sebe tyto potvrzující emaily ještě jednou na katedru přeposílali. (Tímto se ruší předchozí pokyn, který studentům KAE povinnost přeposílání informace ukládal).

Tištěnou verzi absolventské práce odevzdáte na katedře až osobně před samotnou obhajobou - stačí jeden exemplář (nutné kvůli povinné archivaci).

V souvislosti s uzavřením studijních povinností si pečlivě zkontrolujte všechny kredity včetně diplomových seminářů - o případných chybějících atestacích z těchto předmětů informujte emailem sekretářku KAE. (Uveďte přesné kódy těchto předmětů!)