Zahájení nového ak. roku - sdělení vedoucího KAE

Pátek 18. září 2020, 14:18

ačkoli nám ještě zbývá pár dní do začátku nového semestru, už nyní bych vám rád popřál, ať jsou pro vás následující měsíce úspěšné a hlavně ať zůstáváte zdraví. Stejně jako semestr minulý, ani tento nebude vůbec jednoduchý. Již nyní pandemie COVID ovlivňuje jeho organizaci a bude tomu tak i nadále. Z tohoto důvodu vás prosím, abyste pravidelně, každý den, sledovali své školní emailové schránky, web katedry a web fakulty, na kterých se dozvíte vše potřebné. Sami vyučující z naší katedry vás již nyní informují prostřednictvím hromadných emailů o tom, jak bude výuka jejich předmětů organizována. I z tohoto důvodu vás prosím, abyste co nejdříve ukončili zápisy na předměty, aby vám informace zbytečně neunikaly.

V tomto semestru z pochopitelných důvodů nebudeme organizovat hromadné setkání se studenty prvních ročníků. Je nám však jasné, že máte spoustu dotazů. Abychom Vám je mohli co nejlépe zodpovědět, prosím, zasílejte své otázky na můj email ondrej.krocil@upol.cz. Otázky a následné odpovědi shromáždíme a vyvěsíme na web katedry tak, aby byly dostupné vám všem.

Mějte se hezky a věřím, že příští týden s řadou z vás na viděnou.

Ondřej Kročil