Zadávání témat závěrečných prací - změna!

Středa 15. únor 2023, 8:32

na základě informací od vedení fakulty by již měl být plně funkční elektronický systém zadávání témat závěrečných prací. Prosíme studentky a studenty, kteří si téma budou zadávat dneškem (14.2.) počínaje, aby využívali pouze elektronický systém. Návod na jeho obsluhu je dostupný zde: Průvodce studiem a organizace studia: Filozofická fakulta UP (upol.cz)

Dále prosíme studentky a studenty, kteří si téma zadali pouze elektronicky před 14.2. (bez souběžného odevzdání tištěné verze formuláře, ke kterému jsme vyzývali v lednu v Aktualitách na našem webu), aby si na studijním oddělení u své studijní referentky ověřili, že se jejich téma do STAG v pořádku přepsalo.

Děkujeme.

KEMS

Mgr. Ondřej Kročil, Ph.D.
vedoucí katedry

Univerzita Palackého v Olomouci
Filozofická fakulta
| Katedra ekonomických a manažerských studií