Erasmus+ stáž v ASCARI s.r.o. v Mnichově

Středa 9. listopad 2022, 16:31

Nabídka od Ascari s.r.o.

Hledáme talentované studenty a absolventy vysokých škol, kteří mají zájem o praxi v projektovém managementu, business developmentu, marketingu nebo HR.

Jsme jedna z nejúspěšnějších personálních agentur v České republice s nově otevřenou pobočkou v Mnichově. V našem mladém a dynamickém týmu budeš mít dostatek prostoru pro seberealizaci a rozvoj.

Co bude Tvojí náplní práce?

· pracovat na přidělených projektech (samostatně i v týmu),

· přicházet s návrhy dalšího postupu,

· komunikovat s kandidáty, vést pohovory,

· podílet se na průzkumu trhu,

· reportovat své výsledky a jiné

Co Ti můžeme nabídnout?

· mimo získaný grant Erasmus+ máš možnost získat 300 – 400€ měsíčně

· možnost výběru trvání stáže – 3 měsíce a více

· vlastní notebook a telefon pro pracovní účely

· flexibilní začátek pracovní doby

· moderní kanceláře

· spolupráce s lidmi z různých koutů světa – využití cizích jazyků na denním pořádku

· možnost získat praktické zkušenosti a prohloubit vědomosti získané během studia v oborech, které tě zajímají

Pokud tě naše nabídka oslovila zašli nám své profesní CV a využij skvělou pracovní příležitost.

Už teď se na tebe těšíme!

Kontakt: chlebcova@ascari.cz, 732 132 860