Marketing - termíny a rozdělení do skupin

Pátek 18. září 2020, 16:11

dokud to epidemiologická situace dovolí, bude výuka probíhat dle rozvrhu v Aule FF a to v těchto termínech:

25/9., 2/10., 16/10, 30/10, 6/11 a 20/11.

S ohledem na snížení rizika nákazy je nutné přistoupit k rozdělení studentů do dvou samostatných skupin s výukou v různých časech a to takto dle kódů předmětu:

pro KAE/MKE1 bude výuka probíhat v době od 9:45 do 10:29

pro KAE/MKK1, KAE/MKS1 a KAE/MK1 bude výuka následovat v době od 10:30 do 11:15

Prosíme o důsledné dodržování stanovených skupin a časů výuky!