Prof. Geršlová - termíny blokové výuky + důležitá informace!

Úterý 15. září 2020, 14:50

Aktuálně jsou plánovány tyto termíny prezenční výuky:

KAE/MP - Metodologie odborné práce: 25.9., 2.10., 9.10., 16.10. (tyto tři říjnové termíny budou postupně absolvovat tři různé skupiny studentů - více informací na první přednášce), dále 23.10., 6.11. a 11.12..
Pro termín 25.9. (případně zbývající termíny - dle rozhodnutí vyučující) je nutné vzhledem k aktuálním pokynům v souvislosti s vývojem epidemiologické situace rozdělit studenty na dvě menší skupiny:

studenti a studentky, jejichž příjmení začíná písmenem A - M dojdou na 9:45h do učebny 1.17 na Křížkovského 12, studenti a studentky, jejichž příjmení začíná písmenech N - Ž dojdou až v 11:00h (taktéž do učebny 1.17) Tato opatření odpovídají požadavkům vytvoření maximálně bezpečného prostředí v rámci prezenční výuky - děkujeme za pochopení a respektování tohoto rozdělení.

KAE/MO1 - Mezinárodní obchod 1: 24.9., 8.10., 22.10, 5.11 a 3.12.